Про нас

Головна > Про нас

Академія Кар’єри Салонного Бізнесу «Руки-Ножиці» — навчальний заклад, де використовуються лише новітні та ефективні методики викладання. Наші спеціалісти — призери багатьох всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів.

Академія була створена сестрами Анною Кравченко та Оленою Курчиною, які є власницями мережі салонів краси «Руки-Ножиці», ТМ ELAN professionalline, дистриб’юторської компанії LA Distribution, Міжнародної Асоціації Бровистів, а також суддями Чемпіонату світу з макіяжу та перукарського мистецтва OMC Hairworld.

Щомісяця в Академії проходять навчання понад 100 студентів, 40% з них — громадяни інших країн, які приїжджають навчатися макіяжу, моделюванню та фарбуванню брів. Навчання послузі моделювання та фарбування брів відбувається за запатентованою технологією, адже зовсім недавно було отримано патент на гель-фарбу «ÉLAN», а також на спосіб фарбування брів з використанням олівця на пудровій основі.

Щорічно ми проводимо Міжнародний Чемпіонат з моделювання та фарбування брів «BrowProInternational», Чемпіонат України зі створення FaceChart, а тепер і Міжнародний Чемпіонат «Make-upProInternational».

Окрім базових курсів, Академія Кар’єри Салонного Бізнесу «Руки-Ножиці» надає державну освіту за спеціальністю «Візажист». Студенти навчаються 5,5 місяців, 5 днів на тиждень і після закінчення навчання отримують диплом державного зразка.

Наша Академія — це найкращий вибір. Адже ми — «Лідер року-2018»! Це престижне звання Академія отримала за перемогу у Національному бізнес-рейтингу як найкращий професійно-технічний заклад України та міста Києва.