Відкрито реєстрацію на онлайн-фотоконкурси #БРОВИСТЕ та #MAKEАПСТЕР

13.10.2022 News

Головна > Новини > Відкрито реєстрацію на онлайн-фотоконкурси #БРОВИСТЕ та #MAKEАПСТЕР Відкрито реєстрацію на онлайн-фотоконкурси #БРОВИСТЕ та #MAKEАПСТЕР

Міжнародна Асоціація Бровистів (IABA) та Міжнародна Асоціація Візажистів (IAMA) запрошують кожного охочого спеціаліста взяти участь в онлайн-фотоконкурсах #БРОВИСТЕ з декоративного оформлення та фарбування брів фарбою ELAN professionalline та #MAKEАПСТЕР зі створення креативного макіяжу.

 

Вартість участі: БЕЗКОШТОВНО.

Подати роботу можна до 1 жовтня 2021 року.

Нагородження: 20 жовтня 2021 р.

Загальний призовий фонд конкурсів: 200 000 грн.

 

Завдяки фотоконкурсам у початківців та професійних спеціалістів beauty-індустрії буде можливість продемонструвати кращі роботи, обмінятися творчими досягненнями та підвищити свій професійний статус.

 

Як взяти участь бровистам?

Учасникам фотоконкурсу #БРОВИСТЕ необхідно завантажити фото в форматі «До/після» у спеціальне поле в анкеті учасника конкурсу до 1 жовтня. Головна вимога — на фото модель має тримати в руках саше чи тюбик з фарбою ELAN professionalline.

Інформація про конкурс та форма реєстрації розміщені на цій сторінці.

Як взяти участь візажистам?

Охочим взяти участь в онлайн-фотоконкурсі #MAKEАПСТЕР необхідно завантажити професійну портретну фотографію креативного образу, що відповідає концепції топових beauty-публікацій у Instagram, у спеціальне поле в анкеті учасника конкурсу до 1 жовтня.

Опис вимог до конкурсної роботи та форма реєстрації на цій сторінці.

 

Нагородження переможців

Призерів** у закритому режимі обирає суддівська колегія, а переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій» – користувачі через Інтернет-голосування на сайтах browartist.com.ua та makeupartist.com.ua.

* Призовий фонд онлайн-фотоконкурсів #БРОВИСТЕ та #MAKEАПСТЕР складає по 100 000 грн.

**Кількість призових місць залежить від кількості учасників. Чим більше учасників, тим більше призових місць.

Відкрито реєстрацію на онлайн-фотоконкурси #БРОВИСТЕ та #MAKEАПСТЕР

Підпишіться на розсилку новин


На Ваш E-mail було надіслано повідомлення з посиланням для активації підписки.