«COLOR BROW MASK» від ÉLAN увійшла до «ТОП-20 інноваційних продуктів» Cosmo Trends

13.10.2022 News

Головна > Новини > «COLOR BROW MASK» від ÉLAN увійшла до «ТОП-20 інноваційних продуктів» Cosmo Trends «COLOR BROW MASK» від ÉLAN увійшла до «ТОП-20 інноваційних продуктів» Cosmo Trends

Доглядова маска для брів з ефектом тонування «COLOR BROW MASK» від бренду ÉLAN увійшла до рейтингу «CosmoTrends: ТОП-20 інноваційних продуктів 2021» у рамках міжнародної beauty-виставки Cosmoprof Asia Digital Week.

«Усім учасникам Cosmoprof Asia Digital Week було запропоновано заявити про свої найінноваційніші продукти. BEAUTYSTREAMS проаналізував все, щоб виділити найбільш топові продукти», — йдеться у підсумковому звіті від Cosmoprof Asia Digital Week.

«COLOR BROW MASK: тонуюча маска для брів 2-в-1» від ÉLAN увійшла до номінації «BEAUTY CHAMELEONS» як продукт для домашнього догляду та тонування волосків брів для покращення свого образу. До складу засобу входить унікальний запатентований комплекс Fiber Hance™, який інтенсивно живить і відновлює волоски брів, робить їх більш слухняними.

«Очі, «дзеркало душі», продовжують набирати все більшого значення. Сьогодні популярне застосування масок, і зокрема, для брів. Це надає обличчю чіткіших обрисів і нового вигляду», — зазначила міжнародна команда експертів у сфері краси, яка розглядала заявки брендів.

Cosmo Trends— це щорічний звіт про тенденції у сфері краси, в якому представлені найінноваційніші продукти косметичної індустрії. Усі заявки від брендів, які представляють свої інноваційні продукти, розглядає міжнародна команда експертів у сфері краси відомої у світі платформи BEAUTY STREAMS, яка щорічно готує дані щодо потенційних трендів beauty-індустрії.

«COLOR BROW MASK» від ÉLAN увійшла до «ТОП-20 інноваційних продуктів» Cosmo Trends

Підпишіться на розсилку новин


На Ваш E-mail було надіслано повідомлення з посиланням для активації підписки.