Бренд ÉLAN масштабно та яскраво відсвяткував своє 6-річчя!

13.10.2022 News

Головна > Новини > Бренд ÉLAN масштабно та яскраво відсвяткував своє 6-річчя! Бренд ÉLAN масштабно та яскраво відсвяткував своє 6-річчя!

20 жовтня в особняку Полякова (Київ) відбулося святкування Дня народження професійного бренду ÉLAN. Шоста річниця пройшла у форматі секретного заходу-гри — ÉLAN SECRET BIRTHDAY PARTY. На ньому були присутні лише члени Міжнародної Асоціації Бровистів, Візажистів та Ламімейкерів.

Привітати засновниць бренду ÉLAN professionalline та Академії Кар’єри Салонного Бізнесу «Руки-Ножиці», сестер Олену Курчину та Анну Кравченко, прийшли понад 150 beauty-спеціалістів. Гості приїхали не лише з різних міст України, а й з інших країн.

ÉLAN SECRET GAME

Захід проходив у формі секретної гри — ÉLAN SECRET GAME. Цікавим для її учасників було те, що вони до останнього не знали, хто та в якій команді опиниться. Після того, як ведучий оголосив склад кожної з чотирьох команд, почалася гра. Відеопитання, ребуси, завдання з чорною скринькою та у форматі «Хто я?», на логіку — що тільки не вигадала команда організаторів ÉLAN SECRET BIRTHDAY PARTY! Особливість гри — всі питання та завдання були пов’язані з beauty-індустрією.

Команда-переможець одержала свої призи від бренду ÉLAN! До речі, без подарунків цього вечора не лишився ніхто: всі гості отримали свої подарунки. Найактивніші учасники гри із зали, які першими давали правильні відповіді на питання в Telegram-чаті, заробили еланкоїни— грошову одиницю ÉLAN SECRET BIRTHDAY PARTY. До кінця 2021 року еланкоїни можна буде обміняти в Академії «Руки-Ножиці» (м. Київ) на продукцію бренду ÉLAN.

Ведучим заходу та модератором гри став фіналіст шоу «Холостячка», блогер і радіоведучий Андрій Рибак.

Крім ÉLAN SECRET GAME, на гостей чекали:
– барвисті фотозони;
– інтерактивна відеозона 360;
– умивальник із шампанським;
– виступ барабанщиків та шоу танцюристів.

На заході нагородили переможців онлайн-фотоконкурсів #BROWІСТЕ, #MAKEАПСТЕР та #LAMIНАТОР
Фінальною та не менш очікуваною частиною заходу стало нагородження переможців онлайн-фотоконкурсів #BROWІСТЕ, #MAKEАПСТЕР та #LAMIНАТОР, а також привітання нових технологів, присвоєння звань «Gold-технолог» та «Почесний член Міжнародної Асоціації Візажистів».

Дякуємо всім, хто став частиною нашого свята! Слідкуйте за нашими новинами в Instagram.

 

Бренд ÉLAN масштабно та яскраво відсвяткував своє 6-річчя!

Підпишіться на розсилку новин


На Ваш E-mail було надіслано повідомлення з посиланням для активації підписки.